Fiyatlar

Berlin ve İstanbul 3500 tl. / Tokyo ve Nairobi 3000 tl.

*Haftasonu Cumartesi istenirse, Cuma-Cumartesi yada Cumartesi-Pazar şeklinde minimum iki gece rezervasyon kabul ediyoruz. Cumartesi dışında hergün tek gece konaklamak mümkün.

İki kişi için kahvaltı ve gün boyu kafe ve bahçemizde çay, kahve ve ikramlarımız dahil gecelik fiyatlar

* Berlin ve İstanbul’da 7 yaşa kadar iki çocuk ücretsiz konaklayabilir.

*Tokyo ve Nairobi’de 7 yaşa kadar bir çocuk ücretsiz konaklayabilir.

7-12 yaş arası çocuklardan 500 tl ekstra ücret alıyoruz.

Aynı evde kalındığında, 2 kişiden sonra 3. ve 4. kişilerden

gecelik ekstra 1000’er tl ekstra ücret alıyoruz.

* Berlin yada İstanbul asma katlı bungalowlarımız. Üstte iki kişilik yatak, altta açılıp iki kişilik yatak olabilen birer divanları bulunuyor. İki ayrı oda şeklinde değildir. Buna rağmen dört yetişkin Berlin yada İstanbul’da konaklamak isterse, kahvaltı dahil, gecelik fiyatlar

3 kişi 4500 tl. / 4 kişi 5500 tl

Fiyatlarımız özel günler ve bayram tatillerinde farklılık göstermekte olup, bilgi için Whatsup yada telefonla iletişim kurabilirsiniz.

KAFE – RESTORAN

* Ön Bahçemizde, hem kafemizde hem de bahçemizde oturup yemek yiyebileceğiniz, çayınızı kahvenizi içip vakit geçirebileceğiniz, oldukça geniş bir yiyecek ve içecek menüsü olan hoş bir kafe / restoranımız bulunmaktadır. Menümüzü de sitemizden inceleyebilirsiniz.

* İsterseniz alakart menümüzden seçtiğiniz yemekleri sipariş edip yiyebilir, içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Abur cubur gibi ürünler dışında dışardan hiçbir şekilde yiyecek, alkollü yada alkolsüz içecek kabul edilmemektedir.

* Rezervasyon Rezervasyon sırasında kesin rezervasyon için rezervasyon bedelinin yarısını IBAN yoluyla alıyoruz. REZERVASYONLARI SADECE WHATSUP ÜZERİNDEN ALIYORUZ.

* İptal Koşulları Rezervasyon tarihinden 15 gün öncesine kadar iptal etmek isterseniz ödemenizi iade ediyoruz. Son 15 günden itibaren kesinlikle para iadesi yapmıyoruz. Çok geçerli bir sebep olması halinde bizim için de uygun olan bir tarih değişikliği yapabiliyoruz.

WhatsApp